EKİBİMİZ

Av.Ferda SEVİM
Av. Ferda SEVİM 2003 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirmiş olup, Ankara Barosu’na bağlı olarak 2004 yılında Ferda Sevim Hukuk Bürosunu kurmuştur. Trafik kazalarından doğan maddi ve manevi tazminat davaları başta olmak üzere; Sigorta Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Şirketler Hukuku, Tüketici Hukuku ve İş Hukuku alanlarında davalarabakmaktadır.

Av.Seval SÖNMEZ

Av.Gizem ÖZTÜRK
Av. Gizem Öztürk, 1989 yılında Ankara’da doğmuştur. 2012 yılında Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirmiş olup, Ankara Barosu’na bağlıdır. Uzmanlık alanları; Sözleşmeler Hukuku, Şirketler Hukuku, Tüketici Hukuku, İş Hukuku, Yabancılar Hukukudur. İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Ayrıca İngilizce-Türkçe yeminli tercümandır.

Gökhan YILAN
Gökhan Yılan, 1986 yılında Erzurum’da doğmuştur. Muhasebe ve bilgisayar eğitimini tamamlamış olup, 2012 yılından beri Ferda Sevim Hukuk Bürosu’nda yönetici asistanlığı yapmaktadır.İş sahiplerinin dosyaları ile ilgili bilgi alma hakkı kapsamında bilgi akışını sağlamaktadır.Almanca ve İngilizce bilmektedir.

Güler ARICI
Güler Arıcı, Ankara doğumludur.1988 yılından itibaren çeşitli kurum ve şirketlerde müşteri ilişkileri uzmanı olarak görev yapmıştır. 2009 yılından beri Ferda Sevim Hukuk Bürosu’nda yönetici asistanlığı yapmaktadır.Müvekkillerin dosyaları ile ilgili bilgi alma hakkı kapsamında bilgi akışını sağlamakta ve büronun trafik kazası davaları departmanında uzmandır.